Переглянути

VDOVINA

VDOVINA
Фотограф

79000 Україна,
Львов
+38 (097) 150 89 19
Анастасія

Опубліковано 2017-12-15

Зимова фотосесія у Львові. Ідеї, образи, місця.

Зимова фотосесія у Львові. Ідеї, образи, місця.

Зимова пора – чудова робота для справжнього фотографа! Саме у цю пору року професіонал може втілити усі свої ідеї для ідеальних знімків, показати усю красу зими та зловити неповторні моменти зимових розваг. Така фотосесія обов’язково подарує приємні спогади про веселі зимові канікули!

Місце для проведення фотосесії

Ось кілька чудових місць, що зроблять вашу зимову фотосесію неповторною: парк, ліс, річка, озеро, поле, міст та місцева площа. Коли звичайну природню місцевість прикрашає перший сніг, вона виглядає зовсім по новому – пейзажі до невпізнання здаються казковими. І для такої фотосесії важливо підкреслити деякі яскраві елементи гардеробу.

Який образ підібрати?

Головним етапом підготовки до зимових знімків є вибір образу і тематики. Серед найпоширеніших ідей: великий план (підкреслюються емоції), портрет (на фоні снігу і природи), колективні фото (зимові ігри з друзями), фото в русі (катання на санях, лижах), етно стиль (створення індивідуального образу) та знімки з тваринами.

Фотосесія на природі

Вулична фотосесія гарно виглядатиме, якщо вибрати найбільш сніжні місця. Засніжений ліс – ідеальне місце, особливо зранку. Захід і схід сонця – чудова ідея для фотосесії на фоні величних пейзажів. А вечірню фотосесію можна влаштувати у деяких освітлених та засніжених місцях Львова. При цьому варто підібрати особливий одяг, аби виділити на знімках деякі чоловічі та жіночі аксесуари.

Фотосесія в студії

Такий варіант чудово підійте тим, хто боїться зимових холодів. Навіть фотостудія зможе забезпечити гарну зимову фотосесію, тому не варто собі в цьому відмовляти! Які ідеї можна використати? Зимові декорації будуть у пригоді: штучний сніг, прикраси, сніговик, сани, олені, макети деяких тварин. Студійна фотосесія показує зимову казку з іншої сторони. В процесі знімків можуть використовувати не лише декорації, але й легкий одяг, що виглядає дуже цікаво і гарно!

Copyright © 2017, VDOVINA.

All Rights Reserved.