Переглянути

VDOVINA

VDOVINA
Фотограф

79000 Україна,
Львов
+38 (097) 150 89 19
Анастасія

Опубліковано 2017-12-06

Новорічна фотосесія! Сімейна фотозйомка Львів!

Новий рік – час магії. Ми чекаємо від цього свята гарного настрою, приємних змін, теплої компанії і, звичайно ж, подарунків. Одним з них може стати яскрава новорічна фотосесія, яка принесе вам масу позитивних емоцій і приємних спогадів.
Це може бути сімейна або дитяча фотосесія, фотозйомка вагітності, новонародженого або новорічна love-story – варіантів багато, а ідей для кожного з них ще більше.


Новий рік – одне із сімейних свят. Всі збираються за святковим столом, поруч виблискує різнокольоровими вогниками красуня-ялинка, діти радіють новим подарункам – в будинку панує тепло, затишок і веселощі. Такі моменти дуже ціни для кожної сім’ї, але і вони з часом забуваються. Зберегти їх в пам’яті на довгі роки вам допоможе сімейна новорічна фотосесія. Життя по-різному складається, і не кожен рік сім’я може зібратися разом в призначений день, але ці яскраві душевні фотографії завжди будуть нагадувати вам про найближчих і рідних людей.

Також напередодні нового року, для усіх працівників влаштовують корпоративні вечіркі. Так сказати – неавеличкий бонус за роботу протягом року) Фотограф на корпоратив – невідємна частина вечірки! Тільки уявіть собі як будете всім колективом розглядати веселі новорічні фото)))

Дитячий фотограф напередодні нового року також не сидить без діла) Адже  практично кожна сімя хоче зберегти в памяті свого малюка у чудернацькому костюмі)) А як йому весело буде переглядати в сімейному колі свої дитячі фотографії.

Copyright © 2017, VDOVINA.

All Rights Reserved.