Переглянути

VDOVINA

VDOVINA
Фотограф

79000 Україна,
Львов
+38 (097) 150 89 19
Анастасія

Опубліковано 2017-11-14

Студійна фотозйомка)) Львів!

Студійна фотозйомка дає можливість підкреслити найвигідніші сторони моделі, а також – згладити недоліки. За допомогою світла фотограф може “намалювати” саме ту картину, яку він хоче. Сімейну, дитячу та персональну зйомки найкраще проводити у хорошій студії. Під час дитячої зйомки в студії, дитина відволікається на різні деталі дизайну, що дає змогу вловити всі її емоції)) Люблю знімати  студйні персональні фото, адже можна виграшно підкреслити всі найкращі сторони моделі. Студійне світло поділяється на малююче, заповнююче, фонове, контрове і моделююче.

Малююче світло – основне джерело світла, що створює світлотіньовий малюнок. Всі інші джерела світла по відношенню до нього другорядні і служать для підкреслення окремих деталей і висвітлення тіней.


Заповнююче  –  світло  якого йде від місця де встановлена ​​камера. Служить для висвітлення тіней від джерела світла, що малює. Можливий варіант, коли малююче і заповнююче джерела суміщені, тоді виходить безтіньовий малюнок.
Фонове – служить для освітлення фону. Оскільки часто джерело світла неможливо помістити за об’єктом, то він зсувається убік, або ставляться два джерела з боків.
Контрове – служить для освітлення об’єкта зйомки позаду.


Моделююче – служить для виділення світлом бічних поверхонь об’єкта зйомки.
Всі разом ці джерела світла застосовуються досить рідко. Для більшості видів зйомки досить трьох (малююче, заповнююче і фонове) або двох (малююче і фонове). Завжди слід мати на увазі, що ряд джерел освітлення може бути замінений звичайними відбивачами. Наприклад джерело світла, що заповнює може бути замінений білим відбивачем, хто стоїть поруч з об’єктом зйомки. Також слід розуміти, що світлотіньовий малюнок це просто співвідношення яскравості ділянок і якщо ми хочемо, щоб щось виглядало більш світлим, то можна не висвітлювати додатково ці місця, а затінювати іншу частину об’єкта, застосовуючи наприклад чорний відбивач.
Для того, щоб світло-тіньові переходи були більш різкими або більш м’якими, застосовуються різні насадки на джерела світла. Існує загальне правило – чим більша поверхня випромінювання, тим м’якші тіні. Для отримання м’яких тіней використовуються софт-бокси різної величини й розсіювачі, а для отримання різких тіней, наприклад стільникові насадки. Самі м’які тіні виходять при освітленні світлом в повноекранному режимі в похмуру погоду. Взагалі, якщо Ви не прив’язані до часу зйомки і не потребуєте  жорсткого світло-тіньового малюнку, то більшість сюжетів може бути знято з використанням світла з вікна і декількох відбивачів.

Copyright © 2017, VDOVINA.

All Rights Reserved.