Переглянути

VDOVINA

VDOVINA
Фотограф

79000 Україна,
Львов
+38 (097) 150 89 19
Анастасія

Опубліковано 2017-11-07

Осінній Львів

Чому варто відпочивати у Львові восени. Кажуть, що літо – це маленьке життя, а осінь – початок нового життя, час мрій та натхнення! Одне з прекрасніших місць відпочинку, де так приємно черпати наснагу – це Львів. Восени це місто виглядає наче дорогоцінна картина в рамці із золотого листя. Навіть осінні тумани є його прикрасою, надаючи місту безкінечної загадковості. І все ж, чому варто їхати до Львова восени? Причина перша. У Львові не буває поганої погоди. Це місто прекрасне завжди! І неважливо, дощ або сонце за вікном – тут завжди добре. Можна неквапливо прогулятися старовинними вуличками міста, де колись гуляли пани та панянки. Іноді здається, що на Львів не діє час. Це місто так само наповнене атмосферою старовини.

   Здавалось б, сірі від дощу будиночки навівають смуток. Але це не так, адже кожна цеглинка, кожний камінчик шепоче: «Вір, живи, кохай, мрій!». Місто шепоче це протягом сотень років…    Причина друга. Осінь у Львові – це час вуличних фестивалів, яскравих видовищ та мальовничої феєрії золотого листя. Символом осіннього Львова вважається найароматніше свято «На каву до Львова».    У ці осінні кавові дні можно спробувати різні сорти кави, дуже смачні сирнички, штруделі, пляцки, а також оригінальні шоколадні цукерочки.       Ви любите каву з цукром або без, з молоком або вершками, американо чи еспресо? А можливо, ви любите просто запах свіжозмеленої кави, який можна відчути на вулицях Львова? На святі «На каву до Львова» всі гості залишаються задоволеними та щасливими.     А тим, хто обожнює солодощі, варто завітати на Свято шоколаду.   До речі, не забудьте, що львівський шоколад заборенено витирати з пальців та вуст серветками або хустками, це важається ознакою поганого тону. Після того, як ви скуштували смачний шоколад, залишки з пальців та вуст треба дуже обережно та ніжно злизувати.

Причина третя. Приїхавши у Львів восени, ви зможете зарядитися романтичним осіннім настроєм, насолоджуючись ароматом найсмачнішої львівської кави в одному з багатьох кав’ярень міста. Кава у Львові – це культ, ну або щось накшалт традиції, яку бережно шанують та дотримуються протягом століть.   Львівські кав’ярні з їх неперевершеною кавою та казковою атмосферою – це найкращі ліки від будь-яких негараздів. Кажуть, що кава творить чудеса!    Переконайтесь у цьому самі : ) Шоколадний рай для всіх ласунчиків – Львівська майстерня шоколаду.    Тут роблять вручну найсмачніший шоколад, різні солодкі сувеніри, оригінальні цукерки, варять дивовижну каву та гарячий шоколад.        З того часу, як у Львові відкрилася перша кав’ярня, мешканці не уявляють свого життя без кави. Швидко посидіти, перекинутися кількома словами та розбігтися у справах – це, звичайно, не по-львівськи. Тут пьють каву не поспішаючи, насолоджуючись кожним ковтком. Завітайте до старовинної кав’ярні «Копальня кави». Цей оригінальний заклад знаходиться за адресою площа Ринок, 10.        Магія тут живе у кожній філіжаночці кави : )    І кава тут найсмачніша та найсвіжіша:       У крамниці, яка знаходиться у цій кав’ярні, можна купити смачну «Бандерівську» каву : )       У цьому багатоманітному місті кожний може знайти свою кав’ярню та залишити тут частинку своєї душі.

  Причина четверта. Осінній Львів дарує унікальну мажливість – забути на деякий час про всі свої проблеми та справи. Тут особлива атмосфера, яка налаштовує на романтичний лад. Вам захочеться днями гуляти древніми вуличками Львова, розглядуючи старовинні будиночки              та скульптури, що прикрашають їх,         химерні балкончики,     ліхтарі,          дахи з димоходами,    заглядаючи у старовинні дворики.     А на площі Катедральній є ось таке цікаве місце – дорожній вказівник з намальованою парою, що цілується, та написом:    Тут призначають романтичні побачення і зізнаються в коханні.   Прогулюючись львівськими вуличками, ви зустрінете чарівних панночок з минулого століття, одягнених у розкішні плаття. Вони пропонують всім солодощі. Не відмовте собі у задоволенні спробувати ці смаколики:    Причина п’ята. Приїхавши восени до Львова, обов’язково підніміться на Ратушу, яка знаходиться на площі Ринок. До сих пір ратуша працює як міська адміністрація, хоча це не заважає їй бути популярним туристичним центром Львова.

Copyright © 2017, VDOVINA.

All Rights Reserved.