Переглянути

VDOVINA

VDOVINA
Фотограф

79000 Україна,
Львов
+38 (097) 150 89 19
Анастасія

Опубліковано 2017-10-06

Дитяча зйомка

Всі батькі погодяться , що діти – це найкраще, що траплялося в житті, це предмет безмежної гордості і обожнювання.  Кожен день приносить нові радості і відкриття. І так хочеться зупинити час . Ми запам’ятовуємо першу посмішку і сміх, перший випавшій зуб, перші кроки, перше слово, перший похід у школу, перше кохання – все, що відбувається вперше з нашими дітьми, відбувається і з нами.

Вся життя повне численних миттєвостей, які проходять і залишаються лише в пам’яті. Я надаю вам можливість відобразити безцінні секунди в фотографіях. Дитяча фотозйомка, фотосесія в студії або на природі дозволять вам залишити назавжди веселі, важливі, відповідальні події вашого щасливого сімейного життя.

 

Фотозйомка дітей – це прекрасна можливість зберегти для себе всі ті моменти, які з плином часу можуть забутися або стертися з пам’яті. Зробіть свято для своїх дітей, які кожну секунду дарують нам щасливі і яскраві миті. Веселі дитячі очі, жива міміка, щирі посмішки та радість справжньої дитячої любові і дружби – прекрасні.

Безумовним плюсом фотосесії на вулиці є той факт, що сама природа з її яскравими фарбами і сонячним світлом – чудова декорація для майбутньої зйомки. До того ж, влаштовувати фотосесії на вулиці набагато цікавіше, хоча і дещо складніше,

тому що на маленьку дитину величезний вплив справляє безліч відволікаючих його чинників. Втім, якщо за справу береться справжній професіонал, то труднощів з цього боку, як правило, не виникає. Однак батьки, напередодні майбутньої зйомки теж повинні подбати про комфорт свого малюка, про те, щоб йому було не тільки цікаво, а й зручно позувати перед камерою.

Як відомо, у природи немає поганої погоди, але всупереч навіть самому точному прогнозу синоптиків, задоволення від фотосесії може зіпсувати несподівано налетівший холодний вітер або  дощик. Звичайно, якщо дитина зовсім маленький, то зйомка під дощем просто неможлива. Однак для дітвори у віці двох-трьох років такий сюрприз природи може бути дуже навіть виграшним з точки зору результату (фотографій). Здебільшого, діти обожнюють бігати по калюжах і гратися на мокрих газонах. Природно, мова йде про літній період часу і теплу погоду. Одягніть на свого малюка яскравий дощовик, гумові чобітки, дайте в руки парасольку і нехай юна фотомодель веселиться – все інше зробить фотограф. Ну, а якщо і вам не слабо згадати своє дитинство, то ви разом зі своїм сином або донькою теж можете весело побігати по калюжах. Таким чином, якщо ви не плануєте відкладати фотосесію через дощ, то просто трохи «переграйте» сюжет і не забудьте прихопити на зйомку  одяг і взуття, що не промокають.

Copyright © 2017, VDOVINA.

All Rights Reserved.