Переглянути

VDOVINA

VDOVINA
Фотограф

79000 Україна,
Львов
+38 (097) 150 89 19
Анастасія

Опубліковано 2017-10-03

Фотосесія для вагітніх! В очікуванні чуда

У житті будь-якої жінки є моменти, які хочеться залишити в пам’яті на все життя! І вагітність безперечно один з таких моментів! Це найпрекрасніший час в житті кожної дівчини, коли всередині живе малюк, коли відчуваєш його, чекаєш …
Хочеться цей час зупинити, адже він так швидко пролітає … І фотосесія вагітності це відмінний спосіб зберегти в пам’яті цей чудовий час очікування.
Я дуже люблю працювати з майбутніми мамами і фотографувати вагітність. Дівчата в очікуванні дитини завжди ніжні, спокійні, сяючі і безумовно дуже красиві!  Адже фотосесія для вагітних – це спосіб висловити те, що неможливо описати словами.Процес фотозйомки може трішки втомити навіть  звичайних людей. А вагітні жінки потребують особливої ​​турботи, і фотосесія для вагітних завжди проводиться з урахуванням цього факту. Запам’ятайте, красива фотосесія вагітності створюється тільки в комфортних умовах і при правильній підготовці!
На фотосесії вагітності я створюю невимушену атмосферу, обов’язково підказую, яку позу краще прийняти і шукаю ваш кращий ракурс. Тому по підсумку ми завжди отримуємо красиві фотографії! Але найкраще звичайно про фотографа розповість його портфоліо.

Коли краще проводити фотосесію вагітності?

Всі вагітні дівчата індивідуальні, тому говорити про точні терміни досить важко. Я раджу звернути увагу на самопочуття, власні відчуття і звичайно ж животик. В середньому ідеальний термін в межах 25 – 36 тижні. Але повторюся, все дуже індивідуально. На фотосесію для вагітних приходили дівчата і на 39 тижні – пурхали на підборах, позували і відчували себе чудово! Але все ж в зйомці вагітності краще керуватися правилом: чим раніше, тим краще! Маленький акуратний животик, відсутність набряків, мала кількість набраних кілограмів – все це говорить на користь ранніх строків вагітності.

Чи необхідний професійний макіяж і укладання на фотосесію для вагітних?

Я проводжу фотосесії в світлих і досить порожніх студіях, не переобтяжених зайвим декором. Де краса в простоті. Весь акцент на фотосесії вагітності в студії на вас, ваших емоціях і почуттях. А чи не на квітчастих шпалерах або штучних квітах. Тому я, звичайно ж, раджу скористатися послугами професійного візажиста для того, що б ви в цей день були ідеально чарівні! Візажист створить для вас красивий образ: макіяж і легку укладку або зачіску. Приховає недоліки, зробить обличчя більш виразним. Фотографії вагітних з професійним макіяжем і зачіскою безперечно краще, ніж без. Тим більше професійний візажист майстерно підкреслить Ваші достоїнства, з огляду на особливості фотозйомки і освітлення. Тому я рекомендую не економити на послугах візажиста 🙂 Але остаточний вибір завжди за вами.

Одяг для фотосесії вагітності.

Багатьох вагітних дівчат перед зйомкою хвилює питання, що ж одягнути на фотосесію? Що з собою взяти ще? І насправді, це дуже важливий момент, тому що від правильно підібраного одягу залежить і вдалість і гармонійність кадру.
І, до речі, ви завжди можете консультуватися зі мною з приводу обраного одягу, надсилати мені фото речей, аксесуарів і ідей. І таким чином ми спільно придумаємо і опрацюємо ваші образи на фотосесію.

І головне, ваша зйомка може бути будь-якою! Я проводжу фотосесії для вагітних як в студіях, так і на природі і навіть вдома. Спочатку необхідно визначитися, що ви хочете в результаті: ніжних, світлих кадрів; домашніх затишних; літніх яскравих або ж стильних в темному ключі. Для цього погортайте фото вагітних в інтернеті, подивіться які бувають фотосесії і вирішите, що ближче саме вам. На зйомці можна відобразити ваше хобі, захоплення, роботу або стиль життя. А якщо у вас є незвичайна ідея – обов’язково озвучуйте, я готова на різні експерименти!

Copyright © 2017, VDOVINA.

All Rights Reserved.