Переглянути

VDOVINA

VDOVINA
Фотограф

79000 Україна,
Львов
+38 (097) 150 89 19
Анастасія

Опубліковано 2017-10-03

Фотосесія в стилі Smash Cake – «солодка» зйомка для вашого карапуза

Унікальний подарунок на перший День народення свого малюка. Незабутні емоції і щирі усмішки гарантовано отримають усі!!!

 

Найчастіше батьки хочуть по-особливому відзначити перший День народження свого малюка. При цьому в голову приходять досить банальні ідеї на кшталт посиденьок в ресторані чи вдома. Якщо вам набридла ідея такого відрепетируваного свята і ви хочете організувати щось дійсно особливе, що запам’ятовується, зверніть свою увагу на  оригінальну фотосесію в стилі Smash Cake. Це ідеальний варіант для батьків, спраглих здивувати рідних і побалувати свого карапуза, відзначивши святкову подію незвично і зі смаком. Такий формат святкування Дня народження обіцяє всім не тільки позитивні емоції, а й масу пам’ятних фотознимків на довгі роки вперед.

Що таке Smash Cake?

Для знавців англійської мови назва Smash Cake відразу розкриває концепцію фотосесії. Це особлива зйомка, основна дія якої відбувається навколо іменинного торта. Винуватцю події виносять ласощі і буквально віддають на «розтерзання». З ентузіазмом справжнього непосиди він може трощити і ламати його, бруднитися і одночасно поїдати свою першу святкову вкусняшку. Поки малюк одноосібно розправляється з тортом, його батьки і родичі щиро вітають один одного, дивлячись на те, як дитина отримує справжнє задоволення від «солодкого подарунка». Фотограф в цей час працює як бджілка, намагаючись не втратити жодного кадру для сімейної хроніки. Створена для малюка ситуація сама по собі стає запорукою вдалого фотосету. Непідробні, щирі емоції, грайливий антураж, святковий настрій і, звичайно, промениста дитяча посмішка, що іскриться яскравіше, ніж спалах фотокамери, – все це  я збережу для вас, і саме такою незабутньо прекрасною буде замовлена ​​вами фотосесія дитини на 1 рік.

Copyright © 2017, VDOVINA.

All Rights Reserved.