Переглянути

VDOVINA

VDOVINA
Фотограф

79000 Україна,
Львов
+38 (097) 150 89 19
Анастасія

Опубліковано 2017-10-03

Осіння фотозйомка. Львів


Не пропустіть нагоди зробити свої осінні фото!!!!! Фотозйомка восени завжди наповнена теплом і ніжністю. Багата кольорова палітра осені зробить ваші фото неймовірно яскравими та насиченими! Природа дарує нам ще кілька теплих днів, які необхідно використати з користю! І насолоджуватись золотими барвами осені, переглядаючи свої фото, в теплому сімейному колі!

Осінь наповнена неймовірними відтінками, дивовижною красою і романтичністю, завдяки чому весілля восени можна перетворити на справжню казку. Бажано продумати кілька варіантів оформлення. Тоді радісне торжество буде проведено на найвищому рівні без неприємних несподіванок від мінливої ​​погоди.

Кольорова палітра весільного оформлення
Вибір кольорової гами – важливий момент при плануванні весілля. Традиційними для осіннього свята вважаються червоно-коричнево-золоті тони. Гра контрастів виглядає досить оригінально, стильно, привертає до себе уваги. Тому для осінніх весіль часто вибирають багряний, золотистий, жовтий тони, вдало розбавляючи їх зеленим, червоним, фіолетовим, шоколадним відтінками.

Якщо Ви хочете оформити весілля в більш спокійних кольорах, то за основу можна взяти зелений колір будь-якого відтінку і акуратно доповнити його акцентами різних осінніх тонів. Також, щоб оформлення весілля не було надто яскравим, перенасиченим, для кольорової палітри можна вибрати один приглушений колір, наприклад, кораловий, кремовий, бежевий, і доповнити його двома більш яскравими, такими як апельсиновий, золотий, вишневий, бурштиновий, смарагдовий. Такі поєднання в оформленні весілля зможуть красиво підкреслити природну красу осені і створити особливий настрій.

Ідеї ​​для фотосесії
Осінні весільні фото виходять дуже теплими і сімейними. Адже поєднання теплих фарб сезону із  любов’ю і ніжністю  молодят створюють особливий настрій. З огляду на особливості осінньої погоди, варто спланувати проведення фотосесії як на вулиці, так і в приміщенні.

• На вулиці
Стандартної, часто респонденти користуються послугами, ідеєю для фотозйомки є прогулянка по лісі або міському парку. Фон для фотозйомок у вигляді невеликого спокійного водоймища, доріжок з яскравими обпадаючими листям, – що може бути краще для фіксації чарівної краси молодої пари. Чарівно виглядають сяючі обличчя нареченого і нареченої під дощем. Для таких знімків підійде, наприклад, велике дерево, під пишною кроною якого зможуть сховатися від негоди молодята. Любителі оригінальних ідей можуть зробити чудові фото весело бігаючи по калюжах в гумових чобітках, в полях із копицями сіна, влаштувавши імпровізоване чаювання на лісовій галявині.

Щоб ефектно розфарбувати теплу осінню палітру, для фотозйомки можна використовувати предмети невластивих цій порі квітів: фіолетового, синього, бузкового, ін. В якості предметів в такому випадку підійдуть шарфи, рукавички, парасольки, віяла. І тоді затишна і спокійна фотосесія зможе засяяти новими фарбами.

Copyright © 2017, VDOVINA.

All Rights Reserved.